[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ATIŞERİ GIDA İMALAT. 1998 yılında Keçiboynuzunun insan sağlığına kazandırılması gerekliliğine inanıp bir ÜRETİCİ FİRMA olarak keçiboynuzu ürünlerini Türkiyede ilk işleyen firma olarak keçiboynuzunun vatanı Akdenizin incisi MERSİN’de kurulmuştur. Üretilen ürünler ; Atışeri Mersin ve Dr.Carob markaları ile tüketici beğenisine sunmuştur.

Tıbbı ve aromatik bitkiler ithalatı ve ihracatı faaliyetlerinde de bulunan firmamız , zaman içersinde edinmiş olduğu bilgi ve birikimlerini Akdeniz’in özel bir meyvesi olan keçiboynuzu üstünde yoğunlaştırıp bu güne kadar mükemmel doğallığı korumak için sürekli kendini geliştirip yenilemiştir.

Atışeri Gıda üretici ve imalatçı firma olarak, tüm Türkiyede ve Dünyada yeniliklerin öncüsü olmuştur. İlk Keçiboynuzu Nektarını , İlk Keçiboynuzu ÖZ’ünü üretmiştir. Son olarak yine Türkiyede ve Dünyada İlk Defa Soğukpres Keçiboynuzu İNFÜZYONU’nu (Demleme) üreten ilk ve tek firmayız. Atışeri Gıda bu özelliği ile Türkiye pazarına ve ardından Dünya pazarına  yön ve ivme vermektedir.

Ayrıca şu an en son olarak  DR.CAROB Markası ile  VİTAMİNLİ GIDA TAKVİYESİ  Bakanlık izinleri alınarak Keçiboynuzu Şurubu üreten öncü firmayız..  Bu Yönüyle ürünümüz Eczanelerle tam uyumludur.

Atışeri Gıda ;Tüm Keçiboynuzu Ürünleri ORGANİK Sertifika ve Belgelerine Sahiptir. Uluslararası Kalite  Belgelerine sahiptir. Bunlar ; HACCP, TS EN ISO 22000  – ISO 9001 – ISO 14001 oluşmaktadır.  TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, Mersin Üniversitesi Glutensiz Raporları ve Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden alınan Analiz raporlarına da sahiptir.

Ayrıca tıbbı ve aromatik bitkilerin drog halde ihracatını da gerçekleştirmekte, sezonluk taleplere de cevap vermektedir.

ATIŞERİ GIDA İMALAT;  Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedefleyerek Türk ve Dünya pazarında markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

ATIŞERİ GIDA İMALAT.’a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

MÄ°SYON

Atışeri Gıda olarak en öncelikli görevimiz, insan sağlığına ve toplum yararına fayda sağlayacak ürünleri, tüm doğallığını koruyarak ve üretimde üst standartları koruyup son tüketici ile buluşturmaktır.

Atışeri Gıda her zaman bilimin aydın ışığına inanmış, işini severek ve gönülden yapan araştırmacı ve geliştirici Ar-Ge departmanı uzmanların hassas kontrolü ile faydaya yönelik araştırmalar yapmaktadır. Bu yönü ile akademik çalışmalara her zaman destek vermektedir. Atışeri Gıda bir çok üniversite’den çağdaş, yenilikçi, konusunda uzman  ve araştırmacı Profesörler ile çalışmalar yürütmektedir.

Üretici, İmalatçı ve bir Ar-Ge merkezi olan  Atışeri Gıda İmalat ; size her zaman en güvenilir ürünleri üretmeye devam edecek.

 

VÄ°ZYON

Atışeri Gıda , öncelikli olarak keçiboynuzu meyvesinin insan sağlığı üzerinde klinik ve bilimsel etkilerini akademik düzeyde araştırmayı ve son ürün haline getirmeyi ve günbe gün geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Atışeri Gıda sürdürülebilir organik tarım için geleceğe yönelik tüketen değil üreten bir firmadır. Her ürettiğimiz ürünün doğada tükenmeden verimini ve ekimini arrtırmak ve üst standartları belirmemek hedefimizdir.

En büyük sermaye ve değer’in insan olduğuna inanan Atışeri Gıda, bu bağlamda gelecek nesillere tüm bilgi ve tecrübesini paylaşacaktır.

Gelecek ana hedeflerimiz içinde, ürettiğimiz tüm ürünleri, en efektif şekilde, doğallığını koruyarak yeni ürün segmentleri oluşturmak, bunu ulusal ve uluslararsı toplum bilincine yaymak ana hedefimizdir.

Atışeri Gıda ürettiği ürünlerin işleme yöntemlerini de geçmişten gelen bilgi tecrübesi ile geleceğe doğru inovasyonlar ile geliştirmektedir. Üreteceğimiz ürünleri zaman içinde ısıtma olmaksızın çok özel ve teknolojik bir altyapı ile yoğunlaştıracağız. Türkiye’de bu yöntemi kullanan hiç bir firma yok şu an. Bu yönü ile üniversitelerle karşılıklı yaptığımız çalışmaların sonucunda bu çok özel üretim tekniğinde, kalite, doğallık, kazanç, artacak, Enerji tüketimi minimuma inecek ve çevre kirliliği sıfıra düşecektir. Bu konuda işleme geçildiği andan itibaren , Atışeri Gıda tüm Türkiye ve Dünya’da rol model olmayı ana Vizyon maddeleri arasına katmıştır.

Atışeri Gıda ulusal markamızı tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek, uluslararası gıda sektöründe ses getiren ve sektör lokomotifi olmak gelecek vizyonlarımız arasındadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]