Turkish Afrikaans Arabic Armenian Azerbaijani Basque Bulgarian Chinese (Simplified) Danish English French Georgian German Greek Haitian Creole Hungarian Indonesian Italian Japanese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Ukrainian Urdu
Reklam

BİLİYORMUSUNUZ  ? BU ÜRÜN DİĞER ÜRÜNLERDEN ÇOK FARKLI

Özel Üretim Tekniği ile bu Ürün Farklı;

KARAÜZÜM ÖZÜ :


Antep yöresinde yetişen, iri ve çekirdekli kara üzümlerden çekirdeği ile beraber işlenerek elde edilmektedir. Tadıyla ve özel işleme tekniği ile, hiç vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. İster soğuk su ile karıştırarak şerbet olarak için, isterseniz direk tüketin.
Haşlayarak demlemeden oluşan  Karaüzüm  İnfüzyonu  sonrasında ; Buharlı ve Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir üründür. 60 dereceyi geçmeyen buharlı ve vakumlu ortamdaki Düşük ısı ürünün içindeki vitamin ve mineral değerlerini  korunmaktadır.
Tüm ürünlerimiz üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı Karamel oluşmamaktadır.  
Ürünlerimizin hiçbirinde Pekmez  yapımında çökeltici olarak kullanılan kimyasallar, toprak, vb.  maddeler asla kullanılmaktadır.